KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045065
nr 1604 5065
Oidentifierad konstnär. Kvinnoporträtt, monogramsignerad, daterad 1909. Olja på pannå, ej ramad, 40x30 cm, oramad
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:29:22
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr